12.10.2015 - Nové zážitky, nové fotografie

12. října 2015 v 13:44 | AK |  Informace pro rodiče

Minulý týden nám rychle utekl.
Kromě učení jsme totiž byli ve středu na dopravním hřišti, kde nám dvě paní policistky vysvětlovaly základy pravidel silničního provozu a s nejdůležitějšími dopravními značkami. Potom se z poloviny dětí stali řidiči a z poloviny chodci. Všichni museli řešit různé dopravní situace - jezdit po správné straně, odbočovat a zařadit se do správného jízdního pruhu. Přitom ještě sledovat semafory a dávat pozor na chodce, kteří potřebovali přejít přes přechod. Samozřejmě, že se pak poloviny vyměnily, aby všichni vyzkoušeli všechno.

Ve čtvrtek jsme navštívili pěkné divadelní představení "Příběhy včelích medvídků". Divadlo bylo plné dětí z mateřských škol a žáků prvních a druhých tříd. Všechny děti potěšili čmeláčci Čmelda a Brumda s dalšími broučky a motýlem. Trochu se možná někteří báli obrovského pavouka a strašidla Pučmelouda. Ale všechno dobře dopadlo, zazpívali jsme si známé čmeláččí písničky, které známe z Večerníčka a spokojeně jsme se vraceli do školy.
Cestou jsme ještě každý dostali dobré jablíčko. Daly nám je dvě hodné babičky - měly jich plné košíky. Dozvěděli jsme se, že tento čtvrtek se jmenuje JABLÍČKOVÝ. Jablíčka se rozdávají lidem, aby pak zase oni na jaře při KYTIČKOVÉM DNI přispěli nějakou finanční částkou na pomoc při boji s rakovinou.

Pozn.:
Nové fotografie jsou už v galerii - podívejte se Usmívající se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama